Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Taşkın & Şimşek Avukatlık Ofisi sektörlerinde öncü ve pazar lideri olan müvekkillerine ileri seviyede hizmet vermeyi hedef edinen bir ofis olarak neredeyse otuz yıla yakın süredir faaliyet göstermektedir.

Senelere yayılan sektörel pratik ve farklı hukuk disiplinlerinden elde ettiği bütünsel bakış açısı ile iş ortaklarının günümüz karmaşık ve değişken iş ortamında karşılaştığı risk ve yükümlülükleri tanımlamasına ve yönetmesine, ticari potansiyellerini kullanmasına ve sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmaktadır.

Taşkın & Şimşek, birçok hukuk alanını kapsayan girift uyuşmazlıklarda müvekkillerini başarılı bir şekilde temsil etme noktasında ün kazanmış olup, senelere yayılan bu birikimini hukukun birçok alanında müvekkillerine en iyi şekilde sunmaktadır. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutarken etik ilkelere bağlılık, profesyonel yaklaşım ve dinamik hukuk dünyasına ayak uydurmayı kendisine misyon edinen ofisimiz, öncü yaklaşımı ve geniş coğrafi erişimiyle müvekkillerine her yönüyle kapsamlı bir hizmet vermektedir. Sahip olduğu ekip kültürü ve yenilikçi anlayışıyla iş ortaklarına pek çok yönden olumlu etki oluşturma iradesi içerisinde olan Taşkın & Şimşek, sürekli değişen ve yoğun tempolu bir düzlemde müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan en iyi seviyede birikimi geliştirmektedir. Bu birikimi ekip çalışması, karşılıklı saygı ortamı ve geleceğe yatırım yapma hedefleri ile beslemekte olup, seçkin bir profesyonel kurum olarak başarısını destekleyen uzun vadeli bir görüşe odaklanmaktadır.

Profesyonel hedefler yanı sıra içinde bulunduğu topluma karşı da sorumluluk sahibi olmayı temel ilkeler arasında kabul eden Taşkın & Şimşek, bu anlayışla da faaliyetlerini sürdürmekte ve eşitlik anlayışı kapsamında hareket etmektedir.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Senelere yayılan tecrübemizi farklı hukuk disiplinlerden elde ettiğimiz bakış açısı ile birleştiriyor ve müvekkillerimize yenilik ve verimliliğe odaklanan çevik bir ekip olarak hizmet veriyoruz.


Şeffaflık


Müvekkillerimize karşı tüm süreçlerimizde hesap verilebilir şekilde ilerliyor, hizmet verdiğimiz alanlardaki her aşamada gerçekleştirilen işlemlere dair tüm verileri tutarlı ve açık bir şekilde kendileri ile paylaşıyoruz.


Doğruluk


Gerek ahlaki gerekse meslek kaideleri doğrultusunda tüm iş süreçlerimizde dürüst, güvenilir ve saygılı olmak temel etik ilkelerimizdir.


Yenilikçi Anlayış ve İşbirliği


Farklı bakış açıları aramayı misyon edinip bu amaca hizmet edecek şekilde iş arkadaşlarımız ve müvekkillerimizle bir ekip olarak çalışıyoruz.


İleri Seviyede Hizmet Kalitesi


Müvekkillerimize sunduğumuz hizmeti standartların üzerinde tutuyor ve hizmet kalitemizi işimizin her aşamasında yansıtmayı hedefliyoruz.


Tecrübeli Yaklaşım


Çeyrek asırı aşan tecrübemizle müvekkil yaklaşımı ve beklentilerini anlıyor, ön görüyor ve bu doğrultuda çözümler sunuyoruz.


Bağlılık


Müvekkillerimize bağlılığı önemsiyor ve kendileri ile uzun süreli ilişkiye sahip olacak şekilde çalışma anlayışını benimsiyoruz.